Kontakt

Vår kundservice finns i Sverige, Norge, Danmark och Finland. 
Vi svarar på dina frågor, tar emot dina synpunkter och hjälper dig med dina beställningar.

Nimatopaal AB

Sverige

Växel +46 281 59 49 00
info@nicice.se
www.nicice.se

Nimatopaal AB

Norge

Växel +46 281 59 49 00
info@nicice.se
www.nicice.no

Frima Vafler A/S

Danmark

Växel +45 70 26 25 11

frima@frimavafler.dk
www.nicice.dk | www.frimavafler.dk

Condite Oy

Finland

Växel: 02 436 5900
sales@condite.fi 
www.nicice.fi


Medarbetare Nimatopaal AB

Conny Blixt

Conny Blixt

CEO

conny.blixt@nicice.se
Tel: +46281-594903
Tomas Aalhuizen

Tomas Aalhuizen

Business Development Manager

tomas.aalhuizen@nicice.se
Tel: +46281-594902
Annika Anderses

Annika Anderses

Nordic Marketing Manager

annika.anderses@nicice.se
Tel: +46281-594901
Camilla Persson

Camilla Persson

CFO Nordic

camilla.persson@nicice.se
Tel: +46281-594910
Jan Tolfsson

Jan Tolfsson

Nordic Commercial Director

jan.tolfsson@nicice.se
Tel: +46281-594904
Jessica Geidnert

Jessica Geidnert

Area Sales Manager Sweden

jessica.geidnert@nicice.se
Tel: +46281-594911
Mia Matthed

Mia Matthed

Area Sales Manager Norway

mia.matthed@nicice.se
Tel: +46281-594912
Jessica Brännkärr

Jessica Brännkärr

Product development manager & Technical sales, Nic Nordic

jessica.brannkarr@nicice.se
Tel: +46281-594918
Annsofi Stornils

Annsofi Stornils

Quality & Office Based Sales

annsofi.stornils@nicice.se
Tel: +46281-594916
Johanna Olsson

Johanna Olsson

Key Account Manager Sweden

johanna.olsson@nicice.se
Tel: +46281-594919
Josefine Engström

Josefine Engström

Admin & Logistics

josefine.engstrom@nicice.se
Tel: +46281-594913
Johan Karlsson

Johan Karlsson

Strategic Purchaser

johan.karlsson@nicice.se
Tel: +46281-594906
Magnus Andersson

Magnus Andersson

Warehouse & Logistics

magnus.andersson@nicice.se
Tel: +46281-594905
Robert Westas

Robert Westas

Warehouse & Logistics

robert.westas@nicice.se
Tel: +46281-594906
Stefan Ilar

Stefan Ilar

Warehouse & IT

stefan.ilar@nicice.se

Mattias Holm

Mattias Holm

IT Manager

mattias.holm@nicice.se
Tel: +46281-594914
Jennie Olsson

Jennie Olsson

Key Account Manager Sweden

jennie.olsson@nicice.se
Tel: +46281-594917

Laddar
Laddar