Kontakt

Vår kundservice finns i Sverige, Norge, Danmark och Finland. 
Vi svarar på dina frågor, tar emot dina synpunkter och hjälper dig med dina beställningar.

Nimatopaal AB

Ring vår växel +46 281 59 49 00
info@nimatopaal.se
www.nicice.se
Conny Blixt

Conny Blixt

CEO

conny.blixt@nimatopaal.se
Tel: +46281-594903
Tomas Aalhuizen

Tomas Aalhuizen

Business Development Manager

tomas.aalhuizen@nimatopaal.se
Tel: +46281-594902
Annika Anderses

Annika Anderses

Nordic Marketing Manager

annika.anderses@nimatopaal.se
Tel: +46281-594901
Camilla Persson

Camilla Persson

CFO Nordic

camilla.persson@nimatopaal.se
Tel: +46281-594910
Jan Tolfsson

Jan Tolfsson

Nordic Commercial Director

jan.tolfsson@nimatopaal.se
Tel: +46281-594904
Jessica Geidnert

Jessica Geidnert

Area Sales Manager Sweden

jessica.geidnert@nimatopaal.se
Tel: +46281-594911
Mia Matthed

Mia Matthed

Area Sales Manager Norway

mia.matthed@nimatopaal.se
Tel: +46281-594912
Jessica Brännkärr

Jessica Brännkärr

Manager Gelato SWE/NO & Technical Sales

jessica.brannkarr@nimatopaal.se
Tel: +46281-594918
Annsofi Stornils

Annsofi Stornils

Quality & Office Based Sales

annsofi.stornils@nimatopaal.se
Tel: +46281-594916
Johanna Olsson

Johanna Olsson

Key Account Manager Sweden

johanna.olsson@nimatopaal.se
Tel: +46281-594919
Josefine Engström

Josefine Engström

Admin & Logistics

josefine.engstrom@nimatopaal.se
Tel: +46281-594913
Kristoffer Enander

Kristoffer Enander

Nordic Strategic Purchaser

kristoffer.enander@nimatopaal.se
Tel: +46281-594908
Magnus Andersson

Magnus Andersson

Warehouse & Logistics

magnus@nimatopaal.se
Tel: +46281-594905
Robert Westas

Robert Westas

Warehouse & Logistics

robert.westas@nimatopaal.se
Tel: +46281-594906
Stefan Ilar

Stefan Ilar

Warehouse & IT

stefan.ilar@nimatopaal.se

Mattias Holm

Mattias Holm

IT Manager

mattias.holm@nimatopaal.se
Tel: +46281-594914

Laddar
Laddar