Kontakt

Vi svarar på dina frågor, tar emot dina synpunkter och hjälper dig med dina beställningar.

Växel / Kundservice

+46 281 59 49 00
info@nicice.se

Ekonomi

Fakturaadress: invoice@nimatopaal.se
Övriga ekonomifrågor: finance@nimatopaal.se

GDPR

gdpr@nimatopaal.se

Medarbetare Nimatopaal AB

Patrick Aalhuizen

Patrick Aalhuizen

CEO

patrick.aalhuizen@nicice.se

Jan Tolfsson

Jan Tolfsson

Operations Director

jan.tolfsson@nicice.se
Tel: +46281-594904

Kristoffer Enander

Kristoffer Enander

Sales Director SE, NO, FI & Nic Sustainability Manger

kristoffer.enander@nicice.se
Tel: +46 70 239 78 78

Camilla Persson

Financial Manager

camilla.persson@nicice.se
Tel: +46281-594910

Jessica Brännkärr

Jessica Brännkärr

Nic Product Manager SE, NO, FI

jessica.brannkarr@nicice.se
Tel: +46281-594918

Elisabeth Runeson

Quality Administrator, Customs

elisabeth.runeson@nicice.se
Tel: +46281-615402
Jessica Geidnert

Jessica Geidnert

Area Sales Manager Sweden

jessica.geidnert@nicice.se
Tel: +46281-594911

Josefine Engström

Josefine Engström

Financial Controller, Customs

josefine.engstrom@nicice.se
Tel: +46281-594913

Annika Anderses

Annika Anderses

Nic Brand Manager SE, NO, FI

annika.anderses@nicice.se
Tel: +46281-594901

Robert Westas

Robert Westas

Warehouse & Logistics

robert.westas@nicice.se
Tel: +46281-594908

Jennie Olsson

Jennie Olsson

Key Account Manager Sweden

jennie.olsson@nicice.se
Tel: +46281-594917

Mattias Holm

Mattias Holm

IT

mattias.holm@nicice.se
Tel: +46281-594914

Stefan Ilar

Stefan Ilar

Product Adm, Logistics & CGI/Photo gener.

stefan.ilar@nicice.se
Tel: +46281-594909
Magnus Andersson

Magnus Andersson

Technical sales

magnus.andersson@nicice.se
Tel: +46281-594905

Annika Karlsson

Sales Assistant

annika.karlsson@nicice.se
Tel: +46281-594916

Jon Siljeholm

Key Account Manager

jon.siljeholm@nicice.se
Tel: +46281-615404

Theres Broberg

Digital marketing

theres.broberg@nicice.se
Tel: +46281-615403

Jerry Dingfors

Logistics Developer

jerry.dingfors@nicice.se
Tel: +46281-615401

Fredrik Gudmunds

Sales Assistant

fredrik.gudmunds@nicice.se
Tel: +46281-594919